ZACISZNE MIESZKANIE
W OGRODACH PEONII

  • Okolica z zabudową jednorodzinną w której powstają Ogrody Peonii gwarantuje ciszę i daje poczucie bezpieczeństwa.
  • Dla zapewnienia komfortu do każdego mieszkania przynależy ogrodzony ogródek, garaż oraz miejsce postojowe przed budynkiem.
  • Budujemy z myślą o Państwa komforcie, bezpieczeństwie i pełnej satysfakcji dlatego nasze mieszkania są starannie zaprojektowane i wykonane z najwyższej jakości materiałów.

NA CO DZIEŃ

Lokalizacja zapewnia mieszkańcom spokój i wygodę. Liczne szkoły, przedszkola, kort tenisowy, sklepy, przychodnie, gabinety stomatologiczne są nieco oddalone od samego osiedla, dzięki czemu można się relaksować we własnym ogrodzie po wyczerpującym dniu, jednak na tyle blisko by w niecałe 5 min do nich dotrzeć bez przeszkód.

Dla miłośników natury polecamy piękną, zieloną okolicę zarówno na piesze spacery jak i na wycieczki rowerowe.

DLA DUCHA I CIAŁA

W odległości 1 km mieści się ekskluzywne Centrum Hotelowo-Konferencyjne DoubleTree by Hilton. Na terenie Centrum można skorzystać z restauracji serwującej zarówno zdrową żywność jak i klasyczną kuchnię, a także kulinarne eksperymenty.

Strefa SPA zapewni Państwu doskonałą regenerację i relaks podczas profesjonalnych zabiegów, rytuałów i masaży. Strefa WELLNESS to basen z nisko zasoloną wodą, brodzik dla dzieci z atrakcjami, sauny i łaźnie parowe. A dla osób lubiących spędzać czas aktywnie jest do dyspozycji strefa FITNESS.

SAMOCHODEM

Centrum miasta oddalone jest zaledwie o 15 min. drogi od osiedla.

KOMUNIKACJĄ MIEJSKĄ

W odległości 350 m znajduje się przystanek autobusowy linii 146.

KOLEJĄ

Wzdłuż ulicy Patriotów przebiega linia kolejowa z najbliższymi przystankami Międzylesie oraz Radość.

PRZEZ MOST

Bliskość Mostu Siekierkowskiego - niecałe 5 km - daje możliwość szybkiego przedostania się na lewobrzeżną część Warszawy.
POŁUDNIOWĄ OBWODNICĄ WARSZAWY
Planowana budowa drogi ekspresowej S2 Południowa Obwodnica Warszawy, wraz z Mostem Południowym ułatwi połączenie pomiędzy dzielnicami Warszawy (od Mokotowa – Ursynowa do Wawra).
www.pulawska-lubelska.pl